Warsztaty: "Sztuka i przyroda"

Image

Dnia 17 listopada 2015 roku klasy: IIa i IIIa wzięły udział w cyklu warsztatów kreatywnych inspirowanych przyrodą:  „Sztuka i natura”. Zadaniem dzieci było stworzenie glinianych tabliczek z odciskami roślin, które będą służyły jako podkładki w kuchni pod garnki albo jako obrazy. Kolejnymi dziełami, które powstały były: misy, ozdobne talerzyki i ogromna ilość ozdób choinkowych. To był bardzo twórczy dzień.

Czytaj całość
 
Wycieczka klasy 2b do Teatru Narodowego

Image

Korzystając z pięknej pogody, klasa  II b wraz z wychowawcą - postanowiła zwiedzić kulisy Teatru Narodowego w Warszawie i kilka pobliskich obiektów. Dużym przeżyciem była dla nas wizyta przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz zmiana warty. Udaliśmy się także do Parku Saskiego. Więcej dowiecie się zaglądając na naszego klasowego bloga. Relacja: Joanna Peranowska

Czytaj całość
 
Wycieczka klas II c i III b - Manufaktura Cukierków, Belweder i Kino 6D

Image

Dnia 27 października 2015 r. uczniowie z klasy IIc i  IIIb wybrali się na wspólną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedziła klasa IIc była Manufaktura Cukierków. Uczniowie mogli zobaczyć w jaki sposób powstają łakocie. Podziwiali pokaz ręcznej produkcji masy karmelowej, tworzenie owocowych wzorków i mieli możliwość samodzielnie wykonać własne „zakręcone” lizaki.

Czytaj całość
 
Kolejna edycja "Rodzinnych Rękodziełek"

Image

Kolejna edycja "Rodzinnych Rękodziełek" w klasie IIa  odbyła się 28 października 2015 r. Dzieci, wraz z mamami i wychowawcą stworzyły cuda. Tym razem powstały jesienne wianki, ozdobione słomą kukurydzianą, kwiatkami, szyszkami. Było twórczo i radośnie. Następne spotkanie za miesiąc - znów się będzie działo. Relacja: Sylwia Łaskowska

Czytaj całość
 
Planszowisko 2015

Image

Pierwsze tegoroczne spotkanie z grami planszowymi odbyło się w naszej szkole  28 października. W rozgrywkach wzięło udział ponad 70 uczniów (w tym goście - drużyna zuchów: "Biedronki" z Jasienicy), wielu rodziców i nauczyciele - wolontariusze. Spotkanie było pełne radości, śmiechu i emocji. Można było poznać nowe gry, przypomnieć sobie te stare, a przede wszystkim bawić się świetnie z kolegami i rodzicami.

Czytaj całość
 
Wycieczka klas 2a i 3a do miodziowioski

Image

Miodziowioska to cel kolejnej wspólnej podróży Sówek z klasy IIa i Skoczków Szachowych z klasy IIIa. To czarowne i niesamowite miejsce powstało w Tłuszczu i z wielką radością wybraliśmy się tam dzisiaj. W gościnnych progach powitała nad Pszczoła - Gigant. Sówki swoją wizytę zaczęły od warsztatów plastycznych, na których utoczyły świeczki z węzy woskowej, służącej pszczołom za podstawę do budowy plastrów. 

Czytaj całość
 
Nocowanie w szkole

Image 

Nowa przygoda czekała Mądre Sówki z IIa w ostatni weekend, a to za sprawą pomysłu spędzenia nocy w szkole. Wychowawczyni zaplanowała na ten wieczór sporo atrakcji i zajęć, co by Sówki się nie nudziły. Było czytanie wierszyków, gra terenowa, zabawy i pląsy, znalazł się też czas na twórcze działania oraz rozgrywki w grę "Kółko i krzyżyk".

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 98 z 206
 

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Rada Rodziców
Samorząd szkolny 2016/2017
Ankieta
Administrator - Grzegorz Chaciński