Mamy tę moc
Image 
 
"Mamy tę moc" - to autorski program współpracy między klasą Ia i klasą IIIa. Mądre Sówki, jako starsi i bardziej doświadczeni Uczniowie mają ambicje wspomóc młodsze Koleżanki i Kolegów z klasy Odkrywaczy. Nasze pierwsze spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Sówki, w trakcie wzajemnego przedstawiania się, podarowały Odkrywaczom słodkie małe"co nieco". Potem przyszedł czas na wspólne zabawy i poznawanie się w czasie wspólnych harców. Miłym zakończeniem spotkania były jesienne masażyki. Pożegnaliśmy się ciepło i już odliczamy dni do kolejnego spotkania i wspólnych zabaw. Mamy również w planach czytanie przez Starszych Młodszym, recytacje wierszyi lekcje tematyczne, na których Sówki będą dzielić się swoją wiedzą z Odkrywaczami :-)
Czytaj całość
 
Witaj Szkoło
Image
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Zagościńcu odbędzie się 1 września 2016 roku o godzinie 11:00.
 
Dla dobra dziecka, małżeństwa i rodziny

Szczegóły

 
Wykaz podręczników

Image

Szczegóły

 
Wakacje 2016
 
Wyprawka 2016

Przeczytaj

 
Mądre Sówki na kajakowym spływie
Image
 
W ostatnim tygodniu roku szkolnego Mądre Sówki z klasy IIa, wraz z rodzicami i wychowawczynią, wyruszyły na nieznany szlak. Tym razem wodny. Z pomocą odpowiedniego sprzętu i siły własnych rąk spłynęły kajakami 12 km rzeką Liwiec od Pierzchał do zamku w Liwie. Tam spędziły radośnie czas, bawiąc się w rzece lub odpoczywając na kocyku i posilając się kiełbaską z ogniska. To było baaaardzo miłe zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Relacja: Sylwia Łaskowska
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 98 z 243

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Rada Rodziców
Samorząd szkolny 2016/2017
Ankieta
Twoja ulubiona piosenka o miłości
 
Administrator - Grzegorz Chaciński