Wycieczka do Pijalni Czekolady

Image

Dnia 6.02.2017 r. uczniowie klasy III B i III C wybrali się na wspólną wycieczkę do Pijalni Czekolady E. Wedel w Warszawie.   Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się, jak powstaje czekolada oraz jakie są jej rodzaje. Następnie wszystkie dzieci otrzymały  gorącą mleczną czekoladę z bitą śmietaną i lentylkami, która była wyśmienita.  Kolejnym punktem warsztatów było własnoręczne dekorowanie Torcików Wedlowskich białą czekoladą. Na koniec każdy z małych cukierników otrzymał słodki upominek.  Warsztaty, w których wzięliśmy udział to nie tylko pyszna i kreatywna zabawa, ale także doskonała lekcja, z której mogliśmy dowiedzieć się: jakie tajemnie skrywa produkcja czekolady.   Wszyscy wracali do szkoły w dobrych humorach i „z czekoladowym uśmiechem”.

Czytaj całość
 
"Hej Kolęda, Kolęda"

Image    

Dnia 1 lutego 2017 r. uczennice z naszej szkoły wzięły udział w VI konkursie Kolęd i Pastorałek: "Hej Kolęda, Kolęda"  w  Zespole Szkół w Ossowie pod opieką nauczycieli:  Emilii Mech i Joanny Wróblewskiej.  Dziewczynki  wspaniałymi występami  zachwyciły jury.   W kat. kl. I-III  soliści - I miejsce zajęła  Wiktoria  Kanciała  z kl. 3c,  zespoły - I miejsce zajęły: Weronika Kazub i  Kamila Zawistowska kl 2c, dyplom za udział Martynka Lewandowska kl. 2a.  W kat. kl. IV-VI zespoły - Aleksandra Gmur i Laura Stańczak kl. 6b zajęły 3 miejsce,  za udział dyplom dla Kaliny Padykuły z kl. 4a i Julii  Wróblewskiej z kl. 5a.   Serdecznie  gratulujemy  i  życzymy  kolejnych  sukcesów.

Czytaj całość
 
VI Międzyszkolny Festiwal Piosenki

Image

1. Regulamin

2. Zgłoszenie

 
Savoir vivre w Pułtusku

Image

13 grudnia klasy: 5a, 6a, 6b wraz ze swoimi wychowawcami pojechały na ciekawą wycieczkę do oddalonego od naszej miejscowości o 53 kilometry Pułtuska. Wyruszyliśmy o 8:00, a na miejsce dotarliśmy o 9:20. Mieliśmy więc dużo czasu na przygotowanie się do zajęć z zakresu savoir vivre. Warsztaty prowadził jeden z kelnerów zatrudnionych w restauracji znajdującej się w Domu Polonii.  Wiemy, już jak należy zachować się przy stole i na spotkaniach towarzyskich. Testem był obiad w restauracji umieszczonej w zamku. Jedliśmy tam: przystawkę, zupę, danie główne i deser. Wszystko było pyszne! Wyjazd  zaliczamy do udanych. Szczerze polecamy innym klasom skorzystanie  z oferty Zamku w Pułtusku.

Czytaj całość
 
Jasełka 2016

Image

Czytaj całość
 
Mikołajki 2016

Image Image Image

Image Image

 
Leć orle biały

Image

10 listopada uczciliśmy 98  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie i uczennice  pod kierunkiem pań: Marioli Ziarkiewicz, Beaty Uszyńskiej i Emilii Mech przygotowali spektakularne widowisko, które oglądane było z biciem serc! I o to chodziło! Sztuka ma wzruszać, wywoływać emocje. Cieszymy się, że się podobało i mamy ogromną satysfakcję, że na naszej skromnej szkolnej scenie mogliśmy zaprezentować  tak bogaty program artystyczny... Czytaj więcej

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 70 z 243

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Rada Rodziców
Samorząd szkolny 2016/2017
Ankieta
Twoja ulubiona piosenka o miłości
 
Administrator - Grzegorz Chaciński