Nasze super-kolędniczki

Image

30 stycznia w SP w Ossowie odbył się konkurs kolęd i pastorałek, w którym wzięły udział cztery uczennice naszej szkoły.Odnieśliśmy ogromny sukces ! Wszystkie dziewczynki zostały nagrodzone za swój wokalny talent. I miejsce w kategorii zespoły  klas I-III zajęły: Weronika Lewandowska i Ania Kozłowska z klasy II a. III miejsce w kat. solista klasy IV-VI zajęła Julia Lewandowska z klasy IV. Wyróżnienie w kategorii  solista klas I-III otrzymała Laura Stańczak z klasy III b. Serdecznie gratulujemy! Relacja – Monika Lach.

 
Wielka Orkiestra również w Zagościńcu
Image
 
W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej  w Zagościńcu odbył się bal dla dzieci, zorganizowany przez WOŚP Wołomin oraz p. Beatę Gomse. Na balu - oprócz zabawy i konkursów prowadzonych przez  aktorów Teatru Złoty Dukat - odbyły się...
Czytaj całość
 
Z życia klasy 1a

Image

1. Zabawa andrzejkowa

Czytaj całość
 
Dzień Babci i Dziadka w hospicjum

Image

22 stycznia z okazji Dnia Babci i Dziadka, klasy II a i II b, wraz z wychowawcami panią Anią Bartkiewicz i panią Moniką Lach wybrały się do Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie. Dzieci przygotowały krótkie przedstawienie, które umiliło trudne chwile podopiecznym hospicjum. Inscenizacja bardzo się podobała, o czym świadczył aplauz i prośba o bis jednej z piosenek. Na zakończenie dzieci rozdały wszystkim chorym własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami. Mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do tego, że chociaż na moment Babcie i Dziadkowie zapomnieli o swoim cierpieniu.

Czytaj całość
 
Wigilie klasowe 2013

Image Image

Image Image

Image Image

Image Image

Klasa 0a    Klasa 0b         Klasa 1a     Klasa 1b     Klasa 2a      Klasa 2b

Klasa 3a     Klasa 3b         Klasa 4       Klasa 5       Klasa 6

 
Wycieczka klas trzecich

Image Image

Image Image

Wycieczka dydaktyczna klas: 3a i 3b,  Warszawa,  21 stycznia 2014 , kino 3D (sale: ruchu, inspiracji, wyobrażni, muzyki i interakcji ),  „Podróże Kosmiczne”, opieka - p.Wioletta Bala i p. Joanna Wróblewska.

 
Warsztaty plastyczne II

Image 

W dniach 16-17 stycznia 2014 r.  odbyły się warsztaty rękodzielnicze, na których uczniowie przygotowali prezenty- niespodzianki na "Dzień Babci". Powstały piękne, kwietne prace, a materiały do ich wykonania otrzymaliśmy od p. Edyty Kowalczyk, reprezentującej sołectwo Lipinki. Zajęcia przyciągnęły dużą grupę uczniów, którzy pracowali w pocie czoła, ale efekty końcowe warte były wysiłku. Relacja - Sylwia Łaskowska. Szczegóły na stronie: http://usylwki.blogspot.com/2014/01/warsztatow-czar.html

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 239 - 252 z 265

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Ankieta
Administrator - Grzegorz Chaciński