Maciek Pawłowski laureatem
Image
 
Dzień mamy i taty w klasach pierwszych

Image

Dnia 30 maja 2014 roku klasa Ia i Ib wspólnie obchodziły Dzień Mamy i Taty. Zaczęło się od wspólnego rodzinnego rysowania portretu rodziny, następnie dzieci i rodzice przystąpiły do konkursu kulinarnego. Przed szkołą odbyły się zawody sportowe - uczniowie kontra rodzice. Niespodziewanie zwyciężyli młodsi. Na koniec rozpalono ognisko, wręczono upominki i rozegrano mecz piłki nożnej dla chętnych. Relacja: Ewa Mędrzycka

Czytaj całość
 
Wyszkoleni od A do Z

W dniu 4 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej w Zagościńcu odbyło się szkolenie zewnętrzne dla nauczycieli: "Ocenianie kształtujące w szkole", poprowadzone przez przedstawiciela "Centrum Szkoleniowego A-Z" z Legionowa.

Image

 
Z życia klasy Ob

Image

1. Z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym

Image

2. Budujemy nowy dom

Czytaj całość
 
Wycieczka do Łazienek Królewskich

Image

Dnia 26 maja 2014 roku klasy: Ia, Ib i IIb wraz z wychowawcami - udały się na wycieczkę do Łazienek Królewskich. Dzieci zwiedziły Muzeum Jeździectwa i Łowiectwa oraz uczestniczyły w lekcjach: "Sztuka origami", "Czyj to trop?" oraz "Koń mój przyjaciel". Relacja  - Ewa Mędrzycka.

Czytaj całość
 
Pierwsza wycieczka przedszkolaków

Image

Dnia 15 maja 2014 roku najmłodsze dzieci z naszej szkoły, czyli urocza grupa przedszkolna 3-latków - była na swojej pierwszej w życiu wycieczce z jedną ze swoich wychowawczyń panią Ewą Mędrzycką. Maluszki oddały się zabawie wśród zjeżdżalni i kolorowych piłeczek, następnie udały się na zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Przedszkolaki były bardzo dzielne i ... otrzymały dyplomy ukończenia kursu.

Czytaj całość
 
Projekt ekologiczny: "Zielony Motyl"

Image

8 maja drużyna „Zielonej Klasy” w składzie: Karolina Kacprzak, Julia Lewandowska, Marysia Penar, Maja Szymborska, Natalia Sędek oraz Arkadiusz Żelazowski odebrała nagrodę za zajęcie III m-ca w projekcie ekologicznym: „Zielony Motyl”. Konkurs o zasięgu powiatowym został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Wołominie. Opiekun drużyny: Monika Lach

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 169 - 182 z 217

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Rada Rodziców
Samorząd szkolny 2016/2017
Ankieta
Jak najchętniej spędzasz czas po szkole?
 
Administrator - Grzegorz Chaciński