Wycieczka klasy 2a

Image

Dnia 21 maja 2015 roku klasa IIa była na wycieczce w Manufakturze Papieru Czerpanego w Kobyłce. W czasie spotkania dzieciaki nauczyły się -  jak dać drugie życie starej koszulce. Wykonały także przepiękne ręczniki i torby z okazji zbliżających się świąt Dnia Mamy i Taty. Dziękujemy bardzo Pani Małgosi za mile spędzony czas na twórczych działaniach. Relacja Ewa Mędrzycka

Czytaj całość
 
Lekcja przyrodnicza klas czwartych w Ostrówku

Image

Czytaj całość
 
Katyń - musimy pamiętać

Image

Uczniowie kl. IV- VI  szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat z okazji 75 rocznicy Zbrodni Katyńskiej- „ KATYŃ- MUSIMY PAMIETAĆ”. W kategorii- szkoły podstawowe I miejsce przyznano uczniowi kl. VI szkoły Podstawowej w Zagościńcu- Szymonowi Wawrzyńskiemu.

Czytaj całość
 
W Muzeum 2 Korpusu
Image 
W przeddzień długiego majowego weekendu klasa 4a oraz przedstawiciele klas V i VI pod opieką p. Marioli Ziarkiewicz oraz p. Grzegorza Chacińskiego udali się na intrygującą wycieczkę do Muzeum 2 Korpusu w Józefowie. Towarzyszyła nam dwójka rodziców: p. Sylwia Górska oraz p. Piotr Klimkowski.
Czytaj całość
 
Uroczystości majowe 2015

Image

29 kwietnia 2015 roku obchodziliśmy w szkole UROCZYSTOŚCI MAJOWE. Uczniowie klas czwartych pod opieką swoich wychowawców (p. Lidii Dzięgielowskiej i p. Grzegorza Chacińskiego) przygotowali zabawną i oryginalną akademię. Najciekawsze punkty uroczystości to: brawurowe interpretacje utworów: "Maj" i "Prawo", pokaz robotniczej mody, wystąpienie sędziego,  taniec zakochanych i fragment majowego nabożeństwa. Szczególne podziękowania za pomoc należą się: p. Mariuszowi Firsztowi, p. Joannie Wróblewskiej, p. Ewie Żelisko i uczniom klasy 6 obsługującym nagłośnienie.

Czytaj całość
 
W laboratorium ciemności

WYCIECZKA KLASY IB NA WARSZTATY „LABORATORIUM CIEMNOŚCI” W POLSKIM ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH ORAZ DO ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA LEKCJĘ MUZEALNĄ „ZAMEK 1000 I 1 NOCY”

W dniu 14.04 wybraliśmy się na warsztaty, które przybliżyły nam, w jaki sposób radzą sobie w codziennym życiu osoby niewidome lub słabo widzące... Więcej 
 
Najpiękniejsza pisanka

Image

30 marca został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą pisankę, zorganizowany przez p. Ewę Żelisko oraz Samorząd Szkolny. W konkursie wzięło udział 87 uczestników. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać najlepszych, ponieważ wszystkie pisanki były przepiękne. W odpowiednich kategoriach wiekowych zwyciężyli: Alan Skoczeń (kategoria – oddział zerowy), Dominik Aluchna (kategoria – klasy  I-III) i Rozalia Kaleta (kategoria – klasy  IV-VI).

Wyniki szczegółowe

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 169 - 182 z 264

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Ankieta