Warsztaty w Bombkolandii
ImageImageImage
 
ImageImageImage
 
W dniu 20 listopada 2015 r. klasy: 4a, 5a i 5b pod opieką swoich wychowawców: Marioli Ziarkiewicz, Grzegorza Chacińskiego i Lidii Dzięgielowskiej - udała się na przedświąteczne warsztaty do Bombkolandii w Urlach pod Warszawą.
 
Planszowisko II

Image

W dniu 18 listopada 2015 r. odbyła się kolejna edycja "Planszowiska". Ponad 80 dzieci i 20 wolontariuszy - Rodziców i Nauczycieli z naszej szkoły - spędziło prawie 3 godziny nad planszami gier. Zabawa była świetna, nie brakowało emocji, radości, pomysłowości, aby zwyciężyć lub chociaż nie przegrać. To był kolejny miły wieczór, a my nabraliśmy jeszcze większej ochoty na udział w Turnieju, który już niedługo.

Czytaj całość
 
Warsztaty: "Sztuka i przyroda"

Image

Dnia 17 listopada 2015 roku klasy: IIa i IIIa wzięły udział w cyklu warsztatów kreatywnych inspirowanych przyrodą:  „Sztuka i natura”. Zadaniem dzieci było stworzenie glinianych tabliczek z odciskami roślin, które będą służyły jako podkładki w kuchni pod garnki albo jako obrazy. Kolejnymi dziełami, które powstały były: misy, ozdobne talerzyki i ogromna ilość ozdób choinkowych. To był bardzo twórczy dzień.

Czytaj całość
 
Wycieczka klasy 2b do Teatru Narodowego

Image

Korzystając z pięknej pogody, klasa  II b wraz z wychowawcą - postanowiła zwiedzić kulisy Teatru Narodowego w Warszawie i kilka pobliskich obiektów. Dużym przeżyciem była dla nas wizyta przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz zmiana warty. Udaliśmy się także do Parku Saskiego. Więcej dowiecie się zaglądając na naszego klasowego bloga. Relacja: Joanna Peranowska

Czytaj całość
 
Wycieczka klas II c i III b - Manufaktura Cukierków, Belweder i Kino 6D

Image

Dnia 27 października 2015 r. uczniowie z klasy IIc i  IIIb wybrali się na wspólną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedziła klasa IIc była Manufaktura Cukierków. Uczniowie mogli zobaczyć w jaki sposób powstają łakocie. Podziwiali pokaz ręcznej produkcji masy karmelowej, tworzenie owocowych wzorków i mieli możliwość samodzielnie wykonać własne „zakręcone” lizaki.

Czytaj całość
 
Kolejna edycja "Rodzinnych Rękodziełek"

Image

Kolejna edycja "Rodzinnych Rękodziełek" w klasie IIa  odbyła się 28 października 2015 r. Dzieci, wraz z mamami i wychowawcą stworzyły cuda. Tym razem powstały jesienne wianki, ozdobione słomą kukurydzianą, kwiatkami, szyszkami. Było twórczo i radośnie. Następne spotkanie za miesiąc - znów się będzie działo. Relacja: Sylwia Łaskowska

Czytaj całość
 
Planszowisko 2015

Image

Pierwsze tegoroczne spotkanie z grami planszowymi odbyło się w naszej szkole  28 października. W rozgrywkach wzięło udział ponad 70 uczniów (w tym goście - drużyna zuchów: "Biedronki" z Jasienicy), wielu rodziców i nauczyciele - wolontariusze. Spotkanie było pełne radości, śmiechu i emocji. Można było poznać nowe gry, przypomnieć sobie te stare, a przede wszystkim bawić się świetnie z kolegami i rodzicami.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 154 z 264

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Ankieta