Zdrowych Wesołych Świąt

Image

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - życzy administrator

 
"I Ty Możesz Zostać Św. Mikołajem"

Image

13 grudnia w niedzielę zapraszamy wszystkich fanów siatkówki i nie tylko, do Szkoły Podstawowej w Zagościńcu ul. Szkolna1 na wielki finał Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wołomina „I Ty Możesz Zostać Św. Mikołajem”. Już o godzinie 14:00 rozpoczynamy wielkim wydarzeniem, meczem piłki nożnej na boisku przy naszej szkole podstawowej. Naprzeciw siebie staną Reprezentacja TVP (ta sama, która co roku gra charytatywny mecz z TVNem) oraz zespół Urzędu Miasta Wołomin z panią Burmistrz Elżbietą Radwan na czele.

Czytaj całość
 
Paka dla zwierzaka

Image

W Listopadzie 2015 r. uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji charytatywnej: PAKA DLA ZWIERZAKA. Podsumowaliśmy zbiórkę: Udało się zebrać: 101,6 kg karmy suchej dla psów, 14 kg karmy suchej dla kotów, 19 sztuk dużych puszek karmy mokrej dla psów,..

Czytaj całość
 
Bombkowo w 2a

Image

Bombkowo zrobiło się w tym roku - u nas w 2b. Corocznym zwyczajem, wykonywaliśmy w domach przy wsparciu naszych bliskich, piękne i oryginalne bombki na naszą klasową choinkę. Więcej ciekawych i oryginalnych bombek znajdziecie na naszym klasowym blogu: http//  naszesmerfy.blogspot.com. . Wychowawca klasy: Joanna Peranowska

Czytaj całość
 
Planszowisko 3

Image

W dniu 09.12.2015 r. - odbyło się kolejne spotkanie w ramach "Planszowiska". Tym razem uczniowie naszej szkoły rywalizowali w  "Kółko i krzyżyk". Gra była zacięta, a uczestnicy nie ustawali w staraniach, aby zwyciężyć. Ostatecznie I miejsce zajęła Zofia Gontarczyk, II - Damian Jeziórski, a III - Nicole Broda. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, byliście wspaniali :-) Moc podziękowań należy się wolontariuszom, którzy już po raz trzeci towarzyszyli nam i wspierali nas swoją pomocą. Bardzo dziękujemy. Relacja: Sylwia Łaskowska

Czytaj całość
 
Sukces Dominiki Piętki

Image

Dominika Piętka, uczennica klasy IIb zdobyła wyróżnienie w konkursie: „Książka mój najwierniejszy przyjaciel – moja ulubiona lektura”  i wykonanie pracy pt. : „Plastusiowy pamiętnik”. Organizatorem konkursu był: Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Markach. Gratulujemy!  Relacja: Joanna Peranowska, 26 listopada 2015 r.

Czytaj całość
 
"JAMBO AFRYKA!" w klasie 2b

Image

Rozpoczął się cykl zajęć dla klasy 2b w rytmie bębnów: JAMBO AFRYKA! (w języku suahili: „Witaj Afryko!”). Witamy się jak przystało na afrykańską gościnność. Zapoznajemy się z bębnami, które będą towarzyszyły nam we wszystkich wyprawach. Witamy gorący kontynent  i otwieramy się na nowe przygody. Więcej  - na naszym klasowym blogu już niebawem ............................... (Adres: http://   naszesmerfy.blogspot.com).  Relacja: Joanna Peranowska, 26 listopada 2015 r.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 126 z 243

Telefon zaufania

**********************

  

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12

Aktualności
Dane organizacyjne
Kadra pedagogiczna
Kontakt
Historia szkoły
Plan lekcji - nowy
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Opieka medyczna
Zajęcia dodatkowe
Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Logopeda
Wzory dokumentów, regulaminy
Baza mp3
Rada Rodziców
Samorząd szkolny 2016/2017
Ankieta
Twoja ulubiona piosenka o miłości
 
Administrator - Grzegorz Chaciński